Korzystając z naszej strony internetowej, użytkownik wyraża zgodę na używanie przez nas plików cookie zgodnie z naszą Polityką plików cookie.

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Data wejścia w życie: 2023-10-24

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej oraz za zainteresowanie naszymi usługami. W trosce o ochronę Twojej prywatności przygotowaliśmy niniejszą Politykę Prywatności, która wyjaśnia, w jaki sposób zbieramy, przetwarzamy i chronimy Twoje dane osobowe.

1. Informacje ogólne

1.1. Administratorem danych osobowych jest Erdent 2000 Bt., z siedzibą w 2100 Gödöllő, Alma utca 15., NIP 20371478-2-13, REGON [Numer REGON firmy], wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy [Sąd Rejonowy] pod numerem [Numer KRS firmy].

2. Cele przetwarzania danych

2.1. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu umożliwienia rejestracji na naszej stronie internetowej oraz świadczenia usług, które oferujemy.

2.2. Możemy również przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych, jednak tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

3. Rodzaje zbieranych danych

3.1. Podczas rejestracji na naszej stronie internetowej możemy zbierać następujące dane osobowe:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu
  • Inne dane, które dobrowolnie podasz

4. Podstawa prawna przetwarzania danych

4.1. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie przepisów prawa oraz na podstawie Twojej zgody, jeśli jest to wymagane.

5. Przekazywanie danych osobowych

5.1. Możemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom trzecim, takim jak dostawcy usług technicznych, ale tylko w celu umożliwienia świadczenia usług na naszej stronie internetowej.

6. Bezpieczeństwo danych osobowych

6.1. Podjęliśmy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby zabezpieczyć Twoje dane osobowe przed dostępem nieuprawnionych osób oraz przed ich utratą lub uszkodzeniem.

7. Twoje prawa

7.1. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, usuwania lub ograniczania przetwarzania.

7.2. Masz również prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie Twojej zgody.

7.3. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych osobowych, jeśli uważasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.

8. Kontakt

8.1. Wszelkie pytania i prośby dotyczące ochrony danych osobowych można kierować na adres e-mail: [Adres e-mail kontaktowy].

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś. Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych i dokładamy wszelkich starań, aby przetwarzanie danych odbywało się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Niniejsza Polityka Prywatności może podlegać zmianom. Aktualna wersja Polityki Prywatności zawsze będzie dostępna na naszej stronie internetowej.

[Podpis]


Upewnij się, że dostosujesz ten szablon do konkretnej sytuacji i przepisów obowiązujących w Polsce. Ważne jest, aby zapewnić pełną zgodność z przepisami o ochronie danych osobowych i przeprowadzić ocenę ryzyka związanego z przetwarzaniem danych osobowych na Twojej stronie internetowej.